Pwnage Tool – poradnik wideo

By Grudzień 4, 2018 No Comments

Zespół hackerów z iPhone Dev Team poleca film CNET TV prezentujący jailbreak najnowszego firmware’u 2.0 dla iPhone’a. W kilkuminutowej prezentacji dziennikarz CNET przedstawia (oczywiście, po angielsku) dokładną instrukcję obsługi Pwnage Tool 2.0.

Dodatkowo z filmu CNET TV możemy dowiedzieć się, w jaki sposób maksymalnie wydłużyć życie baterii iPhone’a 3G. Hackerzy z Dev Team polecają prezentację wszystkim użytkownikom telefonu Apple, którzy chcieliby krok po kroku zostać przeprowadzeni przez instalację Pwnage Tool 2.0 i jailbreak. Film dziennikarzy z CNET TV zamieszczamy w dalszej części tekstu.

Z informacji podanych przez Dev Team można się dowiedzieć również, że aktualizacja 2.0.2 dla Pwnage Tool jest już w fazie finalnej i najprawdopodobniej ukaże się jeszcze dzisiaj. Update będzie zawierać nową wersję Cydii z naprawionymi błędami, natomiast nie będzie aplikacji installer.app – jak dotąd nie ukazał się jeszcze Installer 4 zespołu RiP Dev. Za to WinPwn zostanie zaktualizowany po udostępnieniu update’u 2.0.2 dla Pwnage.

Dev Team zaleca również wszystkim, którym zależy na złamaniu simlocka w telefonie iPhone 3G, nie ściągać firmware’u 2.0 z iTunes inaczej jak tylko przez udostępniony Pwnage Tool 2.0.2.

Leave a Reply